среда, 27 марта 2019 г.

27 березня відбулось засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Під час засідання були розглянуті такі питання:
1. Сучасний урок у контексті Нової української школи (Синьоок О.Л.).
2. Розвиток творчих здібностей учнів на уроках англійської мови шляхом використання інноваційних технологій (Гупалова А.В., Зворигіна О.В.).
3. Робота з візуальними джерелами інформації на уроках суспільствознавчих дисциплін як засіб розвитку пізнавальних здібностей та критичного мислення учнів (Валетто Т.В.).
4. Формування життєвих компетентностей учнів шляхом впровадження інноваційних технологій на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури (Коваленко О.О.).
Учасники засідання обговорили питання проведення ДПА та ЗНО у 2019 році, та поділились досвідом роботи з розвитку комунікативних здібностей учнів на уроках суспільно-гуманітарного циклу.

З метою підвищення ефективності роботи педагогів та удосконалення професійної майстерності 27 березня в КЗ "Карлівське НВО" було проведено засідання круглого столу за участю вчителів початкових класів на тему: "Впровадження сучасних технологій навчання на уроках у початкових класах".
Засідання розпочала голова методичного об'єднання Бас В.П., яка зосередила увагу присутніх на особливостях організації освітнього процесу відповідно до Концепції Нової української школи. Значну частину роботи педагоги присвятили обговоренню інноваційних технологій. Вчителі Черьоміна Т.В. і Федоренко А.С. запропонували власні ідеї проведення сучасного уроку. Вчителі Качаненко О.С., Іноценко О.Д., Якубіна О.Д. представили досвід роботи з використання на уроках методів і прийомів інтерактивного навчання. Зустріч пройшла в цікавій творчій атмосфері.

вторник, 26 марта 2019 г.

26 березня в КЗ "Карлівське НВО" відбулось засідання шкільного методичного об'єднання вчителів природничо-математичного циклу на тему: "Інтернет та комп'ютерні технології як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів".
Значну увагу було приділено обговоренню ефективного впровадження інноваційних форм і методів роботи.
Вчителі Р.Синєок, М.Пастушенко, С.Шнайдерман поділились досвідом проведення уроків з використанням інформаційних технологій. Цікаві ідеї представили вчителі математики Т.Шевченко та В.Шевченко. Майстер-клас із використання онлайн-сервісів провела вчитель хімії та біології А.Ткаченко.
Учасники засідання обговорили питання підготовки учнів до ДПА та ЗНО у 2019 році, а також визначили напрямки подальшої співпраці.

понедельник, 25 марта 2019 г.

25 березня в КЗ "Карлівське НВО" відбулось засідання атестаційної комісії І рівня. Атестацію проходили 11 педагогів із трьох закладів загальної середньої освіти Соколівської ОТГ.
Рішення про підтвердження та присвоєння кваліфікаційних категорій ухвалювала атестаційна комісія, до складу якої входили директор НВО Істоміна І.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Полякова І.О., керівник ШМО вчителів початкових класів Бас В.П., завідувач Вишняківської ЗФ КЗ "Карлівське НВО" Синєок Р.С., завідувач Назарівської ЗФ КЗ "Карлівське НВО" Бурковська Л.В.
Під час атестації характеризувалась навчальна, методична, виховна робота педагогічних працівників. Було розглянуто атестаційні листи, характеристики та документи, які засвідчують результати професійної діяльності, творчі досягнення учителів.
У підсумку засідання голова шкільної атестаційної комісії Істоміна Інна Володимирівна привітала колег з успішною атестацією та подякувала за результативну роботу.




четверг, 21 марта 2019 г.

21 березня здобувачі освіти Карлівського НВО взяли участь у профорієнтаційному фестивалі «ПрофFEST-2019», який відбувся на базі Соколівського НВО. Під час заходу учні 9-11 класів ознайомились із вищими професійними навчальними закладами, переглянули відеопрезентації, отримали безліч корисної інформації щодо умов вступу та навчання.
Старшокласники мали можливість поспілкуватись із представниками училищ та ліцеїв, поставити питання, а також спробувати себе в різноманітних майстер-класах: навчитися готувати тістечка, створювати манікюр, оформлювати здобні вироби, ознайомитись із будовою двигуна, з технологією з'єднання поліпропіленових труб та багато іншого.
Захід проводився з метою підвищення престижності робітничих професій та сприяння у професійному самовизначенні учнівської молоді

четверг, 7 марта 2019 г.

З метою відзначення 75-ї річниці визволення села Карлівки від фашистських загарбників і вшанування подвигу українського народу в боротьбі за незалежність Батьківщини в Карлівському НВО відбулась година пам'яті "Подвиг живе у віках". Сценічна постановка, якою розпочався захід, вразила кожного та допомогла усвідомити невимовний біль і трагедію воєнного лихоліття. Присутні дізнались про те, як жило село під час фашистської окупації в період Другої Світової війни. Розповідь про героїв-визволителів села Пенежка Г.І. та Шабанова І.Г. учні слухали затамувавши подих. У віршах діти висловили прагнення миру та засудження війни.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих у боротьбі з фашизмом.

среда, 6 марта 2019 г.

6 березня в Карлівському НВО відбувся День відкритих дверей для дев'ятикласників Назарівської та Вишняківської загальноосвітніх філій. Основна мета - знайомство з вчителями і ровесниками. Учні активно долучились до освітнього процесу, а також взяли участь у поетичному заході, гостем якого став талановитий поет-земляк Анатолій Каретний. Незважаючи на хвилювання, діти висловили позитивні враження від такого формату роботи. Цей день став важливим та відповідальним для кожного, хто планує продовжити здобувати освіту в профільних класах опорної школи.


Одні з найкращих заходів, що проходять в Карлівському НВО, - це зустрічі з цікавими непересічними особистостями. Це завжди свято! Сьогодні мали честь зустрічати в нашій школі особливого гостя - талановитого поета Анатолія Каретного. Наш земляк - володар титулу «Великі українці» та Ордена честі. Цієї відзнаки Анатолій Дмитрович був удостоєний як підприємець, чия діяльність спрямована на благо народу й держави. Він заслужив репутацію мудрого керівника, мецената, волонтера, який допомагає українській армії, - про це розповіла педагог-організатор Мокряк Наталя Миколаївна. Надзвичайної зворушливості додавала присутність на святі чудової людини, мудрого педагога - Шуляєвої Раїси Іванівни, чиї уроки літератури з великим захопленням та вдячністю згадує поет. Анатолій Дмитрович читав власні вірші, знайомив з останніми творами, ділився спогадами. Атмосфера заходу була теплою та родинною. Ніжні, натхненні поезії, присвячені коханню, які учні декламували під час заходу, стали справжнім ліричним подарунком до 8 Березня. Зустріч з Анатолієм Дмитровичем - це приємний спогад на все життя.